Czy wiesz że…

Podkład higieniczny pod materac firmy ALVI to bardzo praktyczna i przydatna rzecz. Zapobiega niechcianemu zamoczeniu materaca. Został tak zaprojektowany, że nie przepuszcza wody i w wielu sytuacjach chroni materac. Jest dostępy w wielu rożnych rozmiarach, więc można go dobrać do łóżeczka czy wózka. Jest bardzo chłonny i ciepły, wykonany z bawełny a do tego można go prać w temperaturze 95 stopni Celsjusza.

ALVI jest producentem wysokiej jakości prześcieradeł, które posłużą przez długi czas. Jeśli szukacie prześcieradła do łóżeczka dziecięcego, koszyka, kołyski a nawet kojca to dobrze trafiliście. Znajdziecie tu świetne prześcieradła z BIO-Bawełny, Jerseyu, Frotte i znakomitych włókien Tencel, w wielu rożnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu dopasujecie je do kompletu pościeli.

Materac Numero Uno to pierwszy materac z wbudowanymi plastikowymi sprężynami dla optymalnego przepływu powietrza. Jest niezawodny, optymalnie sprężysty a pianka także odpowiednio dobrana do plastikowych sprężyn. Jedna strona przeznaczona dla niemowlaka, druga dla dziecka starszego. Materac posłuży przez długi czas, a dziecko będzie mogło spać zdrowo, wygodnie i bezpiecznie. W czasie dziennej aktywności usztywnione brzegi łóżeczka zapobiegną wsunięciu się dziecka między szczebelki. Do tego znakomity pokrowiec, powstały z kombinacji tkanin TENCEL oraz Alvi Air Clean, całkowicie antyalergiczny i rozpinany zamkiem błyskawicznym!

Kosze wiklinowe, które oferuje ALVI to znakomite rozwiązanie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Przede wszystkim jest to mebel, który zajmuje niewiele miejsca. Dlatego doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach. Kosze wiklinowe są mobilne, więc bez problemu można je przestawiać w dowolne miejsce. Dzięki temu dziecko będzie mogło zawsze być blisko mamy. Podstawa kosza wykonana jest z drewna sosnowego a kosz wyplatany z wikliny. Całość malowana jest bezpiecznymi lakierami. Zapewnia dziecku bezpieczne i przytulne miejsce do snu oraz dziennej aktywności. Polecamy!

Dla wygody i porządku ALVI stworzyło bardzo praktyczną, opatentowaną torbę na pieluszki. Znajduje się w niej wiele przydatnych przegródek na niezbędne drobiazgi. Pomieszczą się tam kremy, kremiki, pieluszki, chusteczki. Wśród nich duża kieszeń zamykana na zamek. Jest także specjalne miejsce na smoczek, który możemy przymocować za pomocą tasiemki. Torba po złożeniu jest bardzo poręczna i wszędzie można ją zabrać.